Zadzwoń - złomowanie aut
MOTOPLANETA RECYKLING CAR

Nie ma dla nas większego znaczenie, gdzie stoi Twoje auto.
Może to być prywatna posesja, parking czy blokowisko. Jeżeli nie masz możliwości samodzielnie przyjechać swoim samochodem do nas, możemy wysłać lawetę i odebrać wrak.
W dalszej kolejności czeka już tylko Złomowanie auta w Krakowie, a ty nie musisz przejmować się żadnymi dodatkowymi sprawami.
Nie ma w tym nic dziwnego, że zorganizowanie transportu celem przywiezienie do stacji autokasacji starego pojazdu, jest kosztowne.
Bardzo mało osób ma dostęp do lawety, którą mógłby dostarczyć auto na miejsce.
Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i proponujemy dojazd we wskazane miejsce. Dzięki temu nie trzeba wydawać pieniędzy na organizowanie transportu we własnym zakresie. To oszczędność czasu i gotówki.
Auto, którym nie da się przemieszczać, to duży problem.
Można go sprzedać, ale nie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał go kupić.
Dlatego szybszym sposobem na odzyskanie części gotówki jest autokasacja w Krakowie. Zadzwoń i sprawdź, jak dużo możesz zyskać oddając nam swoje auto!
Nie czekaj, aż znowu będziesz musiał wykupować ubezpieczenie OC. Skorzystaj z opcji „kontakt z nami”!

Złomowanie pojazdów, auto złom Kraków

Złomowanie pojazdów, auto złom Kraków
 • Zyskaj na kasacji auta!

  Nie możesz już doczekać się momentu, gdy ktoś kupi twoje stare auto? Zastanawiasz się, jak odzyskać przynajmniej cześć wydanych na niego...

  >
 • Zadbaj o środowisko!

  Zdezelowany i rdzewiejący samochód to nie tylko kłopot dla właściciela, ale patrząc globalnie, jest to spory problem ekologiczny. Nadal widuje się...

  >
 • Odbierzemy każdy pojazd!

  Nie ma większego znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcesz się pozbyć. Może jest już przerdzewiały i nie przechodzi...

  >
 • Złomowanie pojazdów

  Nie ma dla nas większego znaczenie, gdzie stoi Twoje auto. Może to być prywatna posesja, parking czy blokowisko. Jeżeli nie masz możliwości...

  >
 • ARTUR

  Trudno znaleźć auto-złom, który dobrze zapłaci. Tutaj można na to liczyć i dodatkowo załatwią dla ciebie transport. Jestem zadowolony z usługi i kontaktu z pracownikami. Przejrzyste zasady i profesjonalizm. Polecam!

  >
 • BEATA

  Rzetelnie i szybko, chociaż złomowanie starego samochodu może być stresujące. Nikt mnie jednak nie oszukał, otrzymałam komplet dokumentów i mogłam załatwić wszystko, co potrzebne w urzędzie. Poza tym udało się odzyskać trochę gotówki. Dziękuję za pomoc!

  >
 • AGNIESZKA

  Na początku chciałam podziękować, że zajęliście się moim wysłużonym autem. Teraz już nie zagraca mi posesji przy domu. Jestem zadowolona z kontaktu i przyjemnej obsługi. Wszystkie formalności załatwiłam sprawnie, dlatego polecam to miejsce!

  >
 • TOMEK

  Co tu dużo mówić – sprawnie, szybko i co najważniejsze legalnie. Kasa do ręki i niezbędne dokumenty. To mnie interesowało, dlatego mogę już zapomnieć o swoim dziurawym aucie. Dobre miejsce do złomowania samochodu!  

  >