Zadzwoń - złomowanie aut
MOTOPLANETA RECYKLING CAR

Zdezelowany i rdzewiejący samochód to nie tylko kłopot dla właściciela, ale patrząc globalnie, jest to spory problem ekologiczny.
Nadal widuje się wiele porzuconych lub obwieszonych kartkami pojazdów, które wrastają powoli w kostkę brukową lub beton.
Dlatego autokasacja w Krakowie prowadzona przez naszą firmę jest świetnym sposobem na legalne i bezpieczne zezłomowanie wysłużonego pojazdu.
Na czym polega taki proces? W początkowej fazie auto zostaje pozbawione płynów eksploatacyjnych. Ich spuszczenie pozwala na skuteczne i bezpieczne prowadzenie dalszych prac.
Elementy samochodu są oddzielane od siebie pod kątem surowców, z jakich zostały wykonane, dlatego plastiki, szkło i inne tworzywa nie trafiają w jedno miejsce. Złomowanie aut w Krakowie działa tak, by nie szkodzić środowisku zapewnić klientom satysfakcjonujące warunki złomowania.
Jeżeli posiadasz taki pojazd, którego chcesz się szybko i legalnie pozbyć, jednocześnie dbając o swoje otoczenie, to trafiłeś w świetne miejsce.
Dzięki naszej pomocy możesz zezłomować stare auto i nie martwić się corocznymi jego opłatami.
Zyskasz też pieniądze, które zapłacimy gotówką lub przelewem.
Zadzwoń i skorzystaj!

Złomowanie aut, auto złom Kraków

Złomowanie aut, auto złom Kraków
 • Zyskaj na kasacji auta!

  Nie możesz już doczekać się momentu, gdy ktoś kupi twoje stare auto? Zastanawiasz się, jak odzyskać przynajmniej cześć wydanych na niego...

  >
 • Zadbaj o środowisko!

  Zdezelowany i rdzewiejący samochód to nie tylko kłopot dla właściciela, ale patrząc globalnie, jest to spory problem ekologiczny. Nadal widuje się...

  >
 • Odbierzemy każdy pojazd!

  Nie ma większego znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcesz się pozbyć. Może jest już przerdzewiały i nie przechodzi...

  >
 • Złomowanie pojazdów

  Nie ma dla nas większego znaczenie, gdzie stoi Twoje auto. Może to być prywatna posesja, parking czy blokowisko. Jeżeli nie masz możliwości...

  >
 • ARTUR

  Trudno znaleźć auto-złom, który dobrze zapłaci. Tutaj można na to liczyć i dodatkowo załatwią dla ciebie transport. Jestem zadowolony z usługi i kontaktu z pracownikami. Przejrzyste zasady i profesjonalizm. Polecam!

  >
 • BEATA

  Rzetelnie i szybko, chociaż złomowanie starego samochodu może być stresujące. Nikt mnie jednak nie oszukał, otrzymałam komplet dokumentów i mogłam załatwić wszystko, co potrzebne w urzędzie. Poza tym udało się odzyskać trochę gotówki. Dziękuję za pomoc!

  >
 • AGNIESZKA

  Na początku chciałam podziękować, że zajęliście się moim wysłużonym autem. Teraz już nie zagraca mi posesji przy domu. Jestem zadowolona z kontaktu i przyjemnej obsługi. Wszystkie formalności załatwiłam sprawnie, dlatego polecam to miejsce!

  >
 • TOMEK

  Co tu dużo mówić – sprawnie, szybko i co najważniejsze legalnie. Kasa do ręki i niezbędne dokumenty. To mnie interesowało, dlatego mogę już zapomnieć o swoim dziurawym aucie. Dobre miejsce do złomowania samochodu!  

  >