Zadzwoń - złomowanie aut
MOTOPLANETA RECYKLING CAR

Nie ma większego znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcesz się pozbyć.
Może jest już przerdzewiały i nie przechodzi corocznego badania technicznego, albo uległ wypadkowi lub poważnej awarii, wyłączającej go z eksploatacji.
Jakkolwiek by nie było w Twoim wypadku, możesz dokonać złomowanie auta w Krakowie, nawet jeśli twój egzemplarz jeździ, ale masz go już dosyć i nikt nie chce go od Ciebie odkupić.
Nie przywiązujemy się do konkretnej marki ani modelu.
Dlatego możesz mieć pewność, że swoje auto osobowe na pewno zezłomujesz w naszej stacji demontażu pojazdów.
Dodatkowo oferujemy Ci dojazd lawetą w wybrane miejsce i odebranie zdezelowanego samochodu.
Wystarczy jedynie kontakt z Twojej strony poprzez telefon lub formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu szybko ustalimy potrzebne szczegóły, a nasz pracownik stawi się w wyznaczonej lokalizacji.
Chociaż nie zawsze autokasacja w Krakowie może być przejrzysta i wykonana sprawnie, możesz liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony.
Zapewnimy Ci transport, niezbędne dokumenty do wydziału komunikacji i ubezpieczyciela oraz gotówkę. Wystarczy, że dasz nam znać i zdecydujesz się na współpracę.
Zadzwoń lub napisz i nie czekać dłużej!

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Kraków

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Kraków
 • Zyskaj na kasacji auta!

  Nie możesz już doczekać się momentu, gdy ktoś kupi twoje stare auto? Zastanawiasz się, jak odzyskać przynajmniej cześć wydanych na niego...

  >
 • Zadbaj o środowisko!

  Zdezelowany i rdzewiejący samochód to nie tylko kłopot dla właściciela, ale patrząc globalnie, jest to spory problem ekologiczny. Nadal widuje się...

  >
 • Odbierzemy każdy pojazd!

  Nie ma większego znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcesz się pozbyć. Może jest już przerdzewiały i nie przechodzi...

  >
 • Złomowanie pojazdów

  Nie ma dla nas większego znaczenie, gdzie stoi Twoje auto. Może to być prywatna posesja, parking czy blokowisko. Jeżeli nie masz możliwości...

  >
 • ARTUR

  Trudno znaleźć auto-złom, który dobrze zapłaci. Tutaj można na to liczyć i dodatkowo załatwią dla ciebie transport. Jestem zadowolony z usługi i kontaktu z pracownikami. Przejrzyste zasady i profesjonalizm. Polecam!

  >
 • BEATA

  Rzetelnie i szybko, chociaż złomowanie starego samochodu może być stresujące. Nikt mnie jednak nie oszukał, otrzymałam komplet dokumentów i mogłam załatwić wszystko, co potrzebne w urzędzie. Poza tym udało się odzyskać trochę gotówki. Dziękuję za pomoc!

  >
 • AGNIESZKA

  Na początku chciałam podziękować, że zajęliście się moim wysłużonym autem. Teraz już nie zagraca mi posesji przy domu. Jestem zadowolona z kontaktu i przyjemnej obsługi. Wszystkie formalności załatwiłam sprawnie, dlatego polecam to miejsce!

  >
 • TOMEK

  Co tu dużo mówić – sprawnie, szybko i co najważniejsze legalnie. Kasa do ręki i niezbędne dokumenty. To mnie interesowało, dlatego mogę już zapomnieć o swoim dziurawym aucie. Dobre miejsce do złomowania samochodu!  

  >