Zadzwoń - złomowanie aut
MOTOPLANETA RECYKLING CAR

Nie możesz już doczekać się momentu, gdy ktoś kupi twoje stare auto?
Zastanawiasz się, jak odzyskać przynajmniej cześć wydanych na niego pieniędzy?
Trafiłeś w świetne miejsce! Prowadzona przez nas autokasacja w Krakowie zapewni ci natychmiastowe pozbycie się problemu i zyskanie gotówki za uszkodzony lub wyeksploatowany pojazd.
Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się z nami na konkretny termin i miejsce odbioru pojazdu.
My załatwimy resztę.
Firmy zajmujące się złomowaniem pojazdów nie zawsze dają klientom to, co najlepsze.
Niektórzy odliczają każdy kilogram od masy pojazdu widniejącej w dowodzie rejestracyjnym i potrafią odjąć ją nawet za koło zapasowe!
Nie dziwi więc, że oczekiwania względem końcowej sumy są niespełnione, gdy Klient widzi, ile proponuje mu konkretna stacja demontażu.
Masz stary pojazd i chcesz się go pozbyć?
Daj nam znać, a ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.
Nie trać czasu ani pieniędzy na ratowanie samochodu, który za długo już nie pojeździ.
Odzyskaj część środków i pozbądź się uciążliwego problemu, który tylko zajmuje miejsce na parkingu lub posesji. Nie czekaj długo i zadzwoń lub napisz do nas!

Kasacja pojazdów, auto złom Kraków

Kasacja pojazdów, auto złom Kraków
 • Zyskaj na kasacji auta!

  Nie możesz już doczekać się momentu, gdy ktoś kupi twoje stare auto? Zastanawiasz się, jak odzyskać przynajmniej cześć wydanych na niego...

  >
 • Zadbaj o środowisko!

  Zdezelowany i rdzewiejący samochód to nie tylko kłopot dla właściciela, ale patrząc globalnie, jest to spory problem ekologiczny. Nadal widuje się...

  >
 • Odbierzemy każdy pojazd!

  Nie ma większego znaczenia, w jakim stanie znajduje się samochód, którego chcesz się pozbyć. Może jest już przerdzewiały i nie przechodzi...

  >
 • Złomowanie pojazdów

  Nie ma dla nas większego znaczenie, gdzie stoi Twoje auto. Może to być prywatna posesja, parking czy blokowisko. Jeżeli nie masz możliwości...

  >
 • ARTUR

  Trudno znaleźć auto-złom, który dobrze zapłaci. Tutaj można na to liczyć i dodatkowo załatwią dla ciebie transport. Jestem zadowolony z usługi i kontaktu z pracownikami. Przejrzyste zasady i profesjonalizm. Polecam!

  >
 • BEATA

  Rzetelnie i szybko, chociaż złomowanie starego samochodu może być stresujące. Nikt mnie jednak nie oszukał, otrzymałam komplet dokumentów i mogłam załatwić wszystko, co potrzebne w urzędzie. Poza tym udało się odzyskać trochę gotówki. Dziękuję za pomoc!

  >
 • AGNIESZKA

  Na początku chciałam podziękować, że zajęliście się moim wysłużonym autem. Teraz już nie zagraca mi posesji przy domu. Jestem zadowolona z kontaktu i przyjemnej obsługi. Wszystkie formalności załatwiłam sprawnie, dlatego polecam to miejsce!

  >
 • TOMEK

  Co tu dużo mówić – sprawnie, szybko i co najważniejsze legalnie. Kasa do ręki i niezbędne dokumenty. To mnie interesowało, dlatego mogę już zapomnieć o swoim dziurawym aucie. Dobre miejsce do złomowania samochodu!  

  >